APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Apie mus

Viešoji įstaiga Širvintų rajono turizmo ir verslo informacijos centras yra Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymo nustatyta tvarka įsteigtas pelno nesiekiantis, viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą. Centras buvo įsteigtas 2004m. rugpjūčio mėn. 16d. Steigėjai: LR Ūkio ministerija ir Širvintų rajono savivaldybė.

Širvintų rajono TVIC renka, kaupia ir turistams bei svečiams nemokamai teikia informaciją apie lankytinas Širvintų rajono vietas ir objektus; skleidžia informaciją apie rajoną; rengia, leidžia ir platina informacinius bei kartografinius leidinius; rengia individualius velo, auto ir vandens turizmo maršrutus; teikia informaciją ketinantiems steigti kaimo turizmo sodybą ar kitą turizmo verslą.

Taip pat Centras teikia informaciją, mokymo paslaugas bei praktinę pagalbą smulkaus bei vidutinio verslo objektams. Verslininkai gali konsultuotis įvairiais jiems rūpimais klausimais: įmonės steigimo, reorganizavimo, patentų išdavimo, finansinių lėšų paieškos, buhalterinės apskaitos, padeda parengti verslo planus, reklaminę medžiagą, užpildyti turto-pajamų deklaracijas ir kt.

Širvintų rajono TVIC organizuoja seminarus, įvairius mokymo kursus (kompiuterių, anglų kalbos, kvalifikacijos kėlimo ir kt.) įvairiomis verslo visuomenei aktualiomis temomis.

Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga