APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Vykdomi projektai


EUROPOS SĄJUNGA


VŠĮ ŠIRVINTŲ RAJONO TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRASKlausiama verslininkų nuomonės


VšĮ Širvintų rajono turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendina projektą „Verslo aplinkos gerinimas Širvintų rajone“, kuriam finansinė parama skirta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Verslo plėtros galimybių studijos kartu su tyrimais parengimas - vienas iš projekto rezultatų. Centre lankėsi darbo grupės, rengiančios šią studiją ir tyrimus, nariai. Susitiko su rajono vadovais, verslininkais. Jiems buvo labai svarbu išgirsti verslininkų ir rajono vadovų nuomonę apie esamą situaciją. Taip pat studijos ir tyrimų rengėjai pristatytiė savo koncepciją ir prisistatė patys. Be kitų darbų, rajono verslininkams yra parengta anketa. Kovo pradžioje darbo grupės nariai lankėsi kai kuriose įmonėse, susitiko su vadovais ir betarpiškai patarė esamos situacijos niuansus ir galimas tolesnes verslo rajone vystymo kryptis. Verslo plėtros galimybių studija ir tyrimai turėtų būti baigti iki šių metų liepos 1 dienos.

VšĮ Širvintų rajono turizmo ir verslo informacijos centras labai prašo verslininkų užpildyti šią anketą  ir atsiųsti el. paštu: stase.tvic@sirvintos.lt  

Kiekvieno nuomonė yra labai svarbi rengiant Širvintų rajono verslo plėtros galimybių studiją. Džiaugsimės jų kuo daugiau sulaukę.


Stanislava Norušienė
Projekto vadovė


Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga