APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Naujienos

Tryliktoji VIVATTUR paroda

data: 2007-03-08 16:19

Paroda VIVATTUR kasmet sulaukia vis didesnio dalyvių būrio. Šiemet parodos dalyviai stendus eksponavo net 2 salėse. Bendras parodos plotas- 7000 kv.m., iš viso dalyvavo net 305 įmonių, įstaigų, bendrovių teikiančių turizmo paslaugas atstovai. Ir lankytojų sulaukta kur kas daugiau nei praėjusiais metais. Juk tai geriausia vieta susipažinti su visomis turizmo naujovėmis. O jų šiųmetėje parodoje tikrai buvo gausu. Parodoje dalyvavo net 26 užsienio šalių turizmo firmų atstovai. Jie pristatė ir jau lietuvių pamėgtus maršrutus ir itin egzotiškus, kaip kelionė su mokslininkais po Antarktidą, pėstute po Grenlandijos salą ar prabangiu traukiniu po Indiją.

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja vietinis turizmas: kaimo turizmo sodybos, turistiniai maršrutai po Lietuvos regionus, miestus, miestelius, žygiai dviračiais, baidarėmis, plaustais.
Parodos lankytojai galėjo išsamiai susipažinti su turizmo ir poilsio galimybėmis Širvintų rajone. Rajono turizmo resursus pristatė VšĮ Širvintų rajono turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojos. Lankytojai daugiausia domėjosi poilsiu kaimo turizmo sodybose, galimybe apžiūrėti Šešuolėlių dvarą, plaukti baidarėmis Širvintos upe.

Stendą aplankė ir Ūkio ministras Vytas Navickas, Žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė, susisiekimo ministras Petras Čėsna, Seimo nariai Saulius Lapėnas, Artūras Paulauskas, kiti buvęs Seimo narys, žymus keliautojas Gintautas Babravičius, Turizmo departamento, Vilniaus apskrities viršininko administracijos vadovai, rajono meras Vytas Šimonėlis. Garbiems svečiams buvo įteikta lankstukų apie Širvintų rajoną, Centro suvenyrų.Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga