APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Naujienos

DAROM VERSLĄ!

data: 2007-08-20 15:50

Kviečiame dalyvauti mokymuose "BŪK VERSLI“ bei „SIEK ŽVAIGŽDŽIŲ"

Moterų informacijos centras pradeda įgyvendinti naują projektą- „Darom verslą!“ (Moterų verslumo skatinimas Vilniaus, Klaipėdos ir Utenos apskrityse siekiant subalansuoto lyčių atstovavimo versle ir darbo rinkoje). Projekto partneriai - Lietuvos etninių grupių moterų verslininkių draugija ir Ignalinos r. Moterų draugija „Aušrinė“.

Projektas vykdomas pagal BPD 2.3 priemonės veiklos sritį “Moterų ir vyrų lygių galimybių skatinimas”.

Projekto tikslas- įgalinti Lietuvos moteris užimti lygiateisę vietą darbo rinkoje suteikiant reikalingų žinių bei skatinant jų norą pradėti ar vystyti savo verslą.

Projekto tikslo įgyvendinimo bus siekiama suorganizuojant mokymus „Būk versli“ moterims, kurios yra pradedančios verslininkės ar norėtų pradėti savo verslą,; viso apmokyta 100 projekto dalyvių 3 Lietuvos apskrityse: Vilniaus, Klaipėdos ir Utenos (Zarasų r., Ignalinos r. ir Visagino r.) ir „Siek žvaigždžių“ moterims verslininkėms, kurios yra daug pasiekusios versle, tačiau neužima vadovo pareigų, tikslu užimti aukštesnes arba aukščiausias vadovaujančias pareigas; viso apmokyta 40 projekto dalyvių 2 Lietuvos apskrityse: Vilniaus ir Klaipėdos.
Projekto metu bus organizuojama informacinė kampanija: radijo laidos, straipsniai įvairiuose regioniniuose laikraščiuose, plakatas, kalendorius, parengta pasiekimų anketa-interviu „Būk versli ir siek žvaigždžių“ projekto dalyviams bei atliktas interviu, išleistas ir išplatintas leidinys moterims, norinčioms pradėti ar pradedančiosioms savo verslą bei moterims verslininkėms siekiančioms karjeros aukštumų „Būk versli ir siek žvaigždžių“ į kurį įtrauktos moterų dalyvavusių projekte interviu, mokymų medžiaga, geros patirties pavyzdžiai, informacijos šaltiniai pradedantiems verslą ir pan, sukurtas projekto Internetinis puslapis prie Informacinio portalo moterims www.lygus.lt kurio tikslas skatinti moteris naudotis naujausiomis technologijomis, skleisti projekto rezultatus ir gerąja patirtį.

Projektas skatina moterų ekonominį savarankiškumą, verslumą, siekį užimti aukštesnes vadovaujančias pareigas verslo struktūrose, aktyviai dirbti netradiciniuose sektoriuose bei rinktis netradicines specialybes. Moterys skatinamos plėsti ar pradėti savo verslą tikslu būti finansiškai stipriomis ir kurti naujas darbo vietas 3 Lietuvos apskrityse: Vilniaus, Klaipėdos ir Utenos.

Projektą „Darom verslą!“ (Moterų verslumo skatinimas Vilniaus, Klaipėdos ir Utenos apskrityse siekiant subalansuoto lyčių atstovavimo versle ir darbo rinkoje) finansuoja Europos Struktūriniai fondai. Pramos dydis – 523805 Lt. Projektas vykdomas 2007.01.01-2008.05.31

Pirmuosius mokymus „Būk versli“ planuojama surengti jau rugsėjo mėn. 17-21 d. Šilutės rajone (Klaipėdos apskrityje).

Norinčias dalyvauti mokymuose, prašome užpildyti anketą bei CV - anketa Užpildytą anketą prašome siųsti paštu Olandų g.19 – 2, LT-01100, Vilnius, faksu - 5 2629050 arba el. paštu. - jolanta@lygus.lt

Daugiau informacijos:
http://www.lygus.lt/daromversla/
Jolanta Kapustaitė, projekto koordinatorė jolanta@lygus.lt
Moterų informacijos centras,
Olandų g.19 – 2, LT-01100, Vilnius, tel/fax: (8 5) 2629050


Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga