APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Naujienos

Kvietimas

data: 2008-04-24 15:38

Gegužės 6 d., 9 valandą kviečiame į praktinius mokymus

Susišnekėjimo esmė: "liežuvio valdymo" dėsniai ir amžinieji bendravimo principai I dalis


Žinios, informacija yra didžiausia jėga žmonių pasaulyje. Ši galia perduodama žodžiais, sąvokomis ir liežuvis nepastebimai dalyvauja šiame procese. Liežuvis ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Liežuvio valdymas - tai mokslų mokslas, bazinė tema prieš pradedant studijuoti bet kokį gyvenimišką klausimą, bet ypač - filologiją, bendravimo psichologiją, valdymą-vadybą, derybų meną, retoriką, oratorinį meną, neurolingvistinį programavimą ir daugybę kitų temų, tiesiogiai ir netiesiogiai susijusių su kalba ir žmonių bendravimu. Liežuvio valdymas suteikia galią valdyti savo mintis, nustoti mąstyti negatyviai, o tai vidinės harmonijos ir ramybės esmė. Bendravimas kalbantis - tai vienas didžiausių malonumų (ir rūpesčių) visų žmonių asmeniniame ir viešajame gyvenime. Viskas gyvenime prasideda nuo žodžių. Pyktis, meilė, simpatija, abejingumas - visa jausmų skalė telpa į žodžius.

Praktinė nauda. Šiame seminare Jūs turite galimybę prisiliesti prie vienos svarbiausių gyvenimiškų temų - kaip valdyti save, nes "kas nevaldo savo liežuvio - nevaldo viso savo kūno". Mus supantys informacijos kiekiai negali konkuruoti su žinių kokybe ir gyliu. Informacija - tai nuomonės, mados, pozicijos ir pan. Ji nuolat kinta. Žinios – tai amžinai veikiantys dėsniai, padedantys susigaudyti informacijos erdvėje ir gyvenime. Pasaulyje seniai viskas atrasta ir žinoma. Reikia tik tuos žinių šaltinius imti ir pradėti naudoti gyvenime.
Seminaro metu taip pat gausite atsakymus į klausimus:
• Kodėl gerai yra kalbėti trumpai ir aiškiai?
• Kodėl piktas žodis, pasakytas kitam žmogui - pirmiausia nuodų porcija, smūgis sau pačiam?
• Kodėl negalima meluoti net smulkmenose?
• Kaip elgtis, jei jūs negalite fiziškai pabėgti nuo piktų žodžių?

Seminaro trukmė: 4 akad. val.
Seminarą ves politologas lektorius, eruditas – Tomas Girdzijauskas.
Dalyvavimas – NEMOKAMAS
Dalyvių skaičius ribotas.
Tad visus norinčius dalyvauti, kviečiame iki gegužės 6d. 08.30 val. registruotis telefonu: 8-382-31074, arba elektroniniu paštu rita.tvic@sirvintos.lt   


Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga