APIE MUS
VEIKLOS PLANAI
VEIKLOS ATASKAITOS
VYKDOMI PROJEKTAI
NAUJIENOS
SKELBIMAI
RENGINIAI
NAUDINGOS NUORODOS

Naujienos

Kvietimas

data: 2008-05-13 16:34

Liežuvio valdymo dėsniai derybose

Derėjimasis - tai jokiu būdu ne konfrontacija. Tai švelnus dviejų pozicijų suderinimo būdas, siekiant išvengti karo. Pagal Harvardo derybų metodą yra tik viena esminė klaida derybose: reikia kovoti ne dėl objekto, o dėl pozicijų. Derybos visada paliečia emocijas. Jas kontroliuoti ir yra svarbiausias uždavinys ir menas.
Skirtingų kultūrų žmonės turi skirtingas derybų schemas ir atsiranda pavojus patekti į savo požiūrio spąstus. Pats kontraktas, t.y dviejų pusių santykis, bet kada gali keistis, atsiradus pageidavimui iš vienos arba kitos pusės.
Pasiruošimas deryboms – labai svarbus dalykas! Reikia turėti kuo daugiau galimų scenarijų, nes dažniausiai išankstinė nuomonė apie oponentą būna klaidinga. Derybose žmogus atskleidžia save. Patartina turėti apie oponentą kuo daugiau informacijos. Derybos turi formalią ir neformalią puses. Neformali informacija irgi yra labai svarbi, nes ji gali duoti persvarą derybų metu. Derybas apsprendžia patys derybininkai ir jų žinojimo laipsnis. Bet koks deramo objekto aspektas gali būti skaidomas į daugelį faktorių. Ir juos visada gali arba siaurinti, arba plėsti. Šie punktai išskaidomi į derybų taktikas.
Praktinė nauda.
Šiame seminare jūs sužinosite visas paslaptis apie derybų meną. Gautos žinios šia tema yra labai koncentruotos ir apibendrintos, paimtos iš daugelio seniausių ir pačių naujausių šaltinių, aiškiai suprantamos kiekvienam žmogui. Taip pat sužinosite apie derybų stilius ir stadijas, apie strategiją ir taktiką. Seminaro metu gausite atsakymus į klausimus: kaip reikia pasiruošti deryboms, kaip neįstrigti, o jei tai atsitinka,- kaip išeiti iš aklavietės. Dažnai gerų patarimų įsisąmoninamas ir jų vykdymas atneša didžiulius teigiamus pokyčius mūsų gyvenime.
Kaip ir kiekvienas Tomo Girdzijausko seminaras, - tai yra žinios apie kiekvienam iš mūsų aktualius klausimus. Jos pradeda keisti žmogų ir jo gyvenimą iš esmės. Laukiame visų, kam reikalinga ne informacija, o tikros koncentruotos žinios!

Seminaro trukmė: 4 akad. val.
Seminarą ves politologas lektorius, eruditas – Tomas Girdzijauskas.
Dalyvavimas – NEMOKAMAS
.
Tad visus norinčius dalyvauti, kviečiame iki gegužės 19 d. 08.30 val. registruotis telefonu: 8-382-31074, arba elektroniniu paštu rita.tvic@sirvintos.lt  


Atgal

Projektą remia Lietuvos Respublika


Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga